Відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури
Був пізній час тихої, ніколи незабутньої ночі. Густа темрява оповила землю і все поринуло в глибокий сон. І в темряві світло засіяло, над грішною землею зійшло сонце правди, сонце любові і миру. Своїм промінням воно освітило серце Марії та Йосипа, бідних Віфлеємських пастухів, далеких мудреців зі Сходу, великих вельмож, славних царів, твоє і моє серце. Чудові слова Ангелів, які співаємо на Різдво Христове «Слава Богу на висоті і на землі мир» будили старий світ і сьогодні будять нас до нового щасливого життя.
Такими словами розпочалося методичне обєднання вчителів української мови та літератури у ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 ім. Г. Тютюнника, де вчителька Лемешко І. М. з учнями 7-А класу поринула у філософську проблему пошуків щастя. Урок позакласного читання за творчістю Б. Лепкого «Цвіт щастя». Прагнення кожної людини бути щасливою.,знайшов схвальні відгуки у присутніх колег. Використано різні форми та методи на уроці, щоб знайти свій цвіт щастя. А щастя для держави – бути незалежною, соборною.
-Ти моє зернятко колоскове, -
Мати сину стиха промовля.
- Щастя не шукай ти у підкови,
Щастя – це народ твій і земля!
Щастя – це любити Батьківщину,
Буть їй сином відданим завжди,
Берегти її, мій любий сину,
З року в рік щоденно від біди.
Виведення формули щастя - класична філософська проблема. Складність її в тому,що щастя не має рамок, воно в русі, завжди нове, несподіване.
Формулу,рецепти щастя намагалися вивести давні вчені – науковці: Піфагор, Сократ, Діоген. Але все марно. Адже для кожної людини воно своє,неповторне. Такі висновки зробили для себе учні 7-А класу з вчителем Іриною Михайлівною Лемешко.
|